YAZILIMLARIMIZ /

Bizde Adamına Göre Fiyat Yoktur.

YEDEK PARÇACILAR İÇİN

Yedek parça fiyat listeleri,T.M.S., stok, cari, çek-senet takibi, kapsamlı rapor ve analizler ile yönetim bilgi otomasyonu. Oto yedek parça perakendecilerine özel olarak geliştirdiğimiz yazılımımızdır. Barcode uygulamalarına uyumludur.

SELPAR Entegre Yazılımı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

SERVİSLER ve HASAR ONARIM MERKEZLERİ İÇİN

Programımız, basit kullanımlı bir servis takip sistemidir. Özel servisler ve atölyeler için tasarlanmış iş kabul kartı açarak aracı,yapılan işçilikleri, takılan yedek parçaları, usta/ustaları, stokların takibini ve işletmenin parasal takibini entegre bir şekilde (cari hesap ve kasa defteri) takip edebileceğiniz servis yazılımımızdır. Barcode uygulamalarına uyumludur.

SELPAR Servis Yazılımı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

GENİŞ ÇAPLI ÇALIŞAN PERAKENDE VEYA KÜÇÜK ÖLÇEKLİ TOPTANCILAR İÇİN

Selpar STE Programımız oto yedek parça sektörü başta olmak üzere her sektör de toptan ve perakende kullanımı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Uzun yıllar özellikle otomotiv sektörüne vermiş olduğumuz hizmetten yola çıkarak, tüm kullanıcılarımızın talep ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak oluşturduğumuz yeni programımızı sizlerin kullanımına sunuyoruz.

SELPAR Ticari Entegre Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

GENİŞ ÇAPLI ÇALIŞAN SERVİSLER VEYA SERVİSCİLİK SİSTEMLERİ İLE E-KATALOG ENTEGRESYONU

Selpar SSO oto servis programı özel ya da yetkili bir servisin tüm faaliyetlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Talepleriniz doğrultusunda firmanıza uygun şekilde yapılacak uyarlamalar ile eski alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden diğer paket programlarda bulunmayan özellikleri kullanabilirsiniz. Randevu işlemleri ile başlayan hasar, tedarik, güncel oto yedek parça fiyatları, sigorta-hasar işlemleri, garanti işlemleri vb. tüm işlemleri, aracın teslimat – faturalama aşamasına kadar geçen tüm süreçleri farklı bir yazılıma ihtiyaç duymadan tek ekrandan takip edebilirsiniz. Kurumsal web siteniz ile sisteminizi entegre ederek müşterilerinizin araçları hakkındaki bilgilerini web sitenizde sunabilirsiniz. Yeter ki siz hayal edin biz uygulayalım.

SELPAR Servis Otomasyon Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...

SELPAR MAKİNA İKMAL OTOMASYONU (Bakım-Onarım Yönetim Sistemi)

Makine ve araç faaliyetlerin sürekliliğini temin için motor , ekipmanların ve araçların yapılan her türlü bakım onarım çalışmalarının izlenilebilirliğini sağlayarak bu faaliyetleri daha etkin yönetilir hale getirmek ve gerekli iyileştirmeleri yapmak için "Bakım-Onarım Yönetimi Programı " yazdırılması, içerik geliştirilmesi, uyarlaması ve eğitimlerinin verilmesidir.

SELPAR MAKİNA İKMAL OTOMASYONU hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...