SELPAR SERVİS (GARAJ SİSTEMİ) / 2,500 TL.

Programımız, basit kullanımlı bir servis takip sistemidir. Özel servisler ve atölyeler için tasarlanmış iş kabul kartı açarak aracı,yapılan işçilikleri, takılan yedek parçaları, usta/ustaları, stokların takibini ve işletmenin parasal takibini entegre bir şekilde (cari hesap ve kasa defteri) takip edebileceğiniz servis yazılımımızdır. Barcode uygulamalarına uyumludur.

Platform: Windows XP/7/8/10

Yeni Dizayn

Yazılımda yeni bir dizayn kullanılarak, siz kullanıcılarımıza daha iyi bir görsellik kazandırdığı gibi, kullanımıda kısayol tuşları ile daha da kolaylaştırıldı ve artık menüler arasında bağımsız olarak geçişler sağlanmıştır. Bu sayede , kullanıcılara hız kazandırılmıştır.

Stok Kataloğu

Orjinal ve yan sanayi parça listeleri, fiyatları ve resimlerini görebilecek ve online olarak güncellenmiş bilgileri anında programa yükleyebilirsiniz. Ayrıca bilgi trasferinin daha kolay yapılabilmesi için EXEL den transfer modülü yapılmıştır. Stok kartlarında ürüne ait resim eklenebilmekte ve kendi kataloğunuzu daha kolay oluşturabilmeniz için araç bölümleri sabitlenerek, tek tıklama ile o bölümle ilgili tanımları çok kolay bir biçimde yapabilmeniz sağlandı.

Servis İşlemleri (İş Kabul Kartı)

Araç servis işlemlerinde aradığınız her türlü bilgiyi girip, o bilgilere anında ulaşabileceksiniz (Araç bilgileri,Şikayetler,Kullanılan yedek parçalar,Yapılan işçilik,Araç sigorta bilgileri,Hesap bilgileri,Diğer bilgiler,varsa önceki bilgileri,hasar resimleri,lpg montaj bilgileri ...vb) Araç kabul kartı yenilenmiş ve tüm araç marka modellerine hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. (binek,ticari,hafif ticari,ağır vasıta gibi)

Alım Satım

İrsaliyeli fatura, fatura, irsaliye, fiş devir işlemleri, irsaliyeden fatura oluşturma, teklif transfer, işlemleri, iade ve zai işlemleri, interaktif satışlar, Depo transfer fişi... vb işlemlerinizi burdan yapabilirsiniz. Sistem çok hızlı kullanılabilir bir yapıya kavuşturulmuş oldu.

Gelir Gider Cari Hesap İşlemleri

Cari sicil tanımlama, hesaplar arası virmanlar, borç – alacak dekontları, cari hesap ekstresi, cari hesap mizanı, cari bakiyeler listesi, cari devir bilgileri, adres etiketleme, yeniden cari oluşturma seçenekleri ile cari hesap takibi yapabilirsiniz. Cari raporları PDF formatına saklayarak filo veya araç sahiplerine mail gönderimi yapabilirsiniz.

Kasa Defteri

Kasa defteri,tahsilat tediye makbuzları, kasa defteri dökümü, yeniden kasa oluşturma, aylık masraf girişi, muhasebe raporu,alacak listeleri, borç listelerini takip edebilirsiniz.

Çek Senet İşlemleri

Alınan çek-senek girişi, verilen çek-senek girişi, alacak çek sonuçlama, borç çek sorgulama, alacak senet sorgulama, borç çek sorgulama, vadeli alacaklar,vadeli borçlar ve bunların dökümlerini daha kolay bir şekilde yapacaksınız.

Yetkilendirme

Programa girişler kısıtlanarak yetkilendirme sistemi yapılmış ve yetkisiz kişiler tarafından yapılabilecek değişiklikler için bilgi güvenliği üst düzeye çıkarılmıştır.

Diğer Özellikler

ve daha bir çok özellik programımız içersinde mevcut olup programı daha iyi anlamak ve kolaylıklarından faydalanmak için DEMO versiyonumuzu indirip bilgisayarınıza kurup 10 günlük kullanım hakkından faydalanabilirsiniz.
Programa giriş şifrelerini almak için bizimle irtibata geçin !


Demo talebinde bulunmak için lütfen tıklayınız.(Konu kısmına DEMO ifadesi eklemeyi unutmayınız.)