HAKKIMIZDA /

SELPAR Bilgisayar Yazılım Hizmetleri

Selpar Yazılım Ltd.Şti.

Selpar Yazılım otomotiv sektörüne özel yazılımlar üretme söz konusu olduğunda Türkiye'nin en büyük yazılım firmasıdır, 1990 yılında kişisel bilgisayarlar için otomotiv yazılımları geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Selpar bugün, çoğunluğu otomotiv sektöründe faaliyet gösteren 7,000 şirketten oluşan dev müşteri portföyü ile büyük bir aile haline gelmiştir.

Selpar, kurulduğu günden bu yana sektöründe ürünlere, hizmetlere, programlarını kullanan müşetrilerinin faaliyetlerine yön veren, çalışma hayatını kolaylaştıran bir yazılım firması olmuştur.

Selpar Yazılım'ın otomotiv sektörüne özel olarak geliştridiği yazılımlarının en temel özellipi, sayıları her gegen gün genişleyen, orijinal ve yan sanayi pek çok marka fiyat listelerinin en güncel halleriyle takip edilebilmesidir. Bu bilgi bankaları, 24 yıllık bir çalışma ile sürekli geliştirilmiştir ve sürekli güncel tutulmuşlardır.

Yazılımlarımız, bilgi bankalarının yanı sıra, müşteri ilişkileri yönetimi, cari, çek-senet, alım/satım işlemleri, esnek rapor ve analizler vb modülleri ile lokal yazılımları, sanal ortama hitap eden e-ticaret sistemleri ve kurumsal bilgi bankası kiralama sistemleriyle de çok geşitli sektörlerde faaliyet gösteren, pekçok firmanın ticari hayatını kolaylaştırmaya devam etmektedir. Türkiye'nin ilk ve tek güncel bilgi bankası olma özellipini de sürdürmektedir.

Selpar, Layıkıyle yaptığı filo ve servis zincirlerine yönelik uygulamaları sayesinde online çözümler konusunda deneyimli yazılımcı, satıcı ve destek personeliyle ülke genelinde hizmetlerini sürdürmektedir. En önemli projelerinin başında Magneti Marelli Yetkili servisleri, CHECKSTAR servislerinin Türkiye geneli Otomasyonu olmuştur.

Sizleri de, bu deneyimlerimizden faydalanmaya davet ediyoruz.

Yavuz SARAN

Şirket Kurucusu