SELPAR E-KATALOG /

GTGO

Tüm araç modellerini içeren grafiksel katalog bilgi sistemidir. Bilgi yapısı sürekli güncellenerek gelişir yapıda olup, çok kolay kullanımlı bir yazılımdır.
GT Motiv tüm global otomotiv üreticileriyle sürdürdüğü iş ortaklığı sayesinde, müşterilerine otomotiv alanında doğru ve güvenilir data sağlayan dünyanın en büyük üç şirketinden bir tanesidir. Konusunda dünya devi olan Amerika kökenli Mitchell Group ile bir birliktelik yaparak global otomotiv sektöründeki yerini daha da sağlamlaştırmıştır. Türkiye ve bölgesel distribütörü Digilera Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti. firması ile Selpar yazılım Ltd.Şti. ortak iş birliği yaparak iş piyasadaki hizmet satışını ortaklaşa yürütmektedirler.

GT motive 30'un üzerinde markanın 850'den fazla modelinin her biri en az 1,700 adet parçasının ülke/bölge bazında;
- Şase sorgulaması ile doğru model ve doğru yedek parça tespiti
- Orijinal referans kodları ve Supersession ID'leri
- Her bir parçası çizilerek elde edilmiş gerçek parça resimleriyle sigorta, servis, filo, asistans, otomotiv şirketleri (imalat,ithalat,ihracat,toptan,perakende) en güncel ve en doğru veriyi bulabilirler.
- Yazılım tüm dünyada olduğu gibi şase numarası sorgulaması üzerinden fiyatlandırılmakta olup direkt satışı mümkün değildir. (çeşitli paket fiyatlarımız aşağıda mevcuttur.)
- Her marka araç için, ekranınızda ilgili aracın orijinal parça kataloğuna ulaşarak, aracın parçalara dağılmış görünümü üzerinden, hasar gören parçanın üzerine tıklayarak tüm hasarların işaretlenmesi yöntemiyle değişecek parçanın OE numarası ile belirlenmesi
- Mükerrer yedek parça girişi, şekil üzerinden gidileceğinden önlenmiş olunacaktır. İşaretlenen parça ikinci defa işaretlenemez.
- Yedek parça fiyatlarına uyguladığınız iskontolar gibi özel bilgilerin servis tarafınızdan belirlenmesi ve işletilmesi
- Yaptıpınız hasar işlemlerinin bilgisayarınızda kayıtlarının tutulması, saklanması, dosya numarası verilerek hasar eksperleri ve sigorta şirketleri ile iletişim ve entegrasyon sağlanması Selpar Servis Otomasyon Yazılım (SSO) ile entegre çalışmaktadır.
- Araç başında veya değerlendirme esnasında çok kısa bir zaman işerisinde doğru ve güvenilir onarım maliyeti çıkartabilir, kayıplarınızı minimum seviyede tutabilir ve sigorta eksperine veya filo sorumlunuza eksiksiz ve tam bir rapor oluşturabilirsiniz. Buda işletmenize güven ve itibar katacaktır.
- Müşterilere, en kısa zamanda doğru ve güncel tahmini hasar veya onarım maliyet bilgisi verilir. Müşteri memnuniyeti sağlanır.
- Müşteri üzerinde güven telkin eder ve kurumsallığı öne çıkartır. Bu sayede gereksiz pazarlıklar ve aracın rakip servislere yönlendirilmesini önler.
- Üretici standartlarına tam uyum olacağından , işçilik zaman birimlerinde ve yapılan işlemlerde hata olmayacağını garanti eder. Kişisel insiyatiflerden arındırılmış doğru ve standart sonuçlar sağlanmış olur.
- Kayıp işçilikler ve göze görünmeyen, önemsenmeyen parça kayıpları önlenir.
- Bayi apı ile çalışan teşkilatlarda kısa sürede standartlaşmayı saplar. İşçilikler, yedek parça kodları ve fiyatlandırma kolaylaşır, görevli personelin hata yapma olasılığı minimize edilir.
- Maliyeti yüksek olabilecek yedek parçalarda, www.muadilturk.com işbirliği ile muadili veya yan sanayi segeneklerini fiyatlarıyla kıyaslama imkanı sunarak maliyetlerin düşmesi sağlanmış olur.

OPEL ASTRA H 0AHF69 2008 Aracına ait demo sayfasına ulaşmak için lütfen tıklayınız.